KİRAZ SALKIMLARI TIĞ OYASI YAPIMI

30 Eylül 2020 0

Yazma kenarı için kiraz salkımları tığ oyası modeli yapımı Yazma kenarına yapabileceğiniz çok şık bir oya modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Görüntüsü nedeniyle kiraza benzeyen bu kiraz salkımları tığ oyası modeli yazmaların kenarında çok şık duracak bir model. Bu oyanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz yazmalar için farklı oya modelleri YAZININ DEVAMI…..

BEBEKLER İÇİN MOKASEN PATİK YAPIMI

29 Eylül 2020 0

Tığ işi bebek mokasen patik yapımı Bebekler için yapılabilecek patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün size mokasen bebek patik modeli yapımı göstermek istedim. Daha önce patik yapmayanlar dahi aşağıdaki videolu anlatımı takip ederek bu harika patik modelini yapabilir. Patik modelleri için sizlere yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün bebekler için yapılmış olan bir patik YAZININ DEVAMI…..

FULYA ÇİÇEĞİ MODELİ İLE YAZLIK ASKILI BLUZ YAPIMI

28 Eylül 2020 0

Şiş örgüsü ile yazlık askılı bluz modeli yapımı Bugün sizlere daha önce yapımını gösterdiğim fulya çiçeği modeli ile yapılmış olan harika bir yazlık askılı bluz modeli örneği göstermek istiyorum. Bu bluzun detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Daha önce sizlere fulya çiçeği örgü modeli göstermiştim ve bu modelin farklı örgü işlerinde kullanılabilceğinizi söylemiştim. Bu YAZININ DEVAMI…..

FULYA ÇİÇEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

27 Eylül 2020 0

Şiş örgüsü ile fulya çiçeği örgü modeli yapımı Bugün sizlere çok şık şiş örgüsü ile yapılmış olan harika bir örgü modelinin yapımını göstermek istiyorum. Fulya çiçeği örgü modeli farklı örgü işlerinde kullanabileceğiniz çok şık bir tasarım olmuş. Bu modelin detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Sizlere farklı örgü işlerinde kullanabileceğiniz yeni modelleri göstermeye YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 6