YAZMA KENARINA TEK SIRA OYA MODELİ YAPIMI

19 Eylül 2020 0

Yazma kenarı için tığ işi oya modeli yapımı Yazma kenarına eklenebilecek şık bir oya modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tek sıra oya modeli yazma kenarlarında çok şık duracak bir model. Çeyizleri için hazırlık yapanlar oya modelinin yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. El işi yapıp satanlar veya YAZININ DEVAMI…..

TIĞ İŞİ KOLAY BERE MODELİ YAPIMI

18 Eylül 2020 0

Çocuklar için tığ işi kolay bere modeli yapımı Kış hazırlıkları için size bugün harika bir bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Yapımı oldukça basit olan bu bereyi bir gün gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Tığ işi bere modeli yapım aşamasını öğrenmek için aşağıda detaylı yapım aşamasını içeren videolu anlatımı takip edebilirsiniz. Daha öncede sizlere farklı bere YAZININ DEVAMI…..

KAR TANESİ LİF MODELİ YAPIMI

17 Eylül 2020 0

Çeyizlik şık ve gösterişli kar tanesi lif modeli yapımı Lif modelleri içerisine ekleyebileceğiniz çok şık bir lifin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Kar tanesi lif modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Lif modelinin yapımını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. Çeyizler içerisine ekleyebileceğiniz lif modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün YAZININ DEVAMI…..

FISTIKLI BAKLAVA DİLİM MODELİ İLE ETOL ŞAL YAPIMI

16 Eylül 2020 0

Tığ işi fıstıklı baklava dilimli etol şal yapımı Şal modelleri için bugün sizlere yine tığ işinden yapılmış olan çok şık bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını aşağıda videolu anlatım ile vereceğim fıstıklı baklava dilimli şal modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model. Bugün sizlere yapımı çok kolay olan ama bir o YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 4