BAYANLAR İÇİN İKİ ŞİŞ BERE MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

30 Eylül 2019 0

Şiş örgüsü ile bayan bere modeli yapımı Bayanlar için harika bir bere modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü bayan bere modeli yapımı için aşağıda sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım. Burayı takip ederek kısa sürede bu bere modelini hazırlayabilir ve önümüzdeki kış günlerinde kullanabilirsiniz. Bayanlar için yapılabilecek örgü modellerini sizlere göstermeye devam YAZININ DEVAMI…..

TOHUM ÖRGÜ MODELİ İLE BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

27 Eylül 2019 0

Tohum örgü modeli ile yapılan bebek battaniyesi modeli Bebekleri için hazırlık yapan annelere bugün çok güzel bir battaniye modeli yapımı göstermek istiyorum. Tohum örgü modelli bebek battaniyesi yapımını öğrenmek için aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren videoyu takip edebilirsiniz. Bebekler için yeni örgü işlerini göstermeye devam ediyorum. Bebekler için en çok yapılan örgü işlerinden birisi de YAZININ DEVAMI…..

KOLAY BABET PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

25 Eylül 2019 0

Tığ işi kolay babet patik modeli yapımı Bayanlar için şık ve gösterişli babet patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık yapımı da oldukça basit olan tığ işi babet patik modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu patik modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğim. Burayı takip ederek kısa sürede bu patiği YAZININ DEVAMI…..

TIĞ İŞİ MENEKŞE ÇİÇEĞİ HAVLU KENARI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

25 Eylül 2019 0

Menekşe çiçeği havlu kenarı dantel modeli yapımı Havlu kenarları için şık ve gösterişli dantel modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere menekşe çiçeği havlu kenarı modeli yapımını göstermek istedim. Bu modelin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğin. Çeyizler içerisine koyulacak olan havlular için kenarlarına süslemek yapmak isteyenlere yeni dantel modellerini göstermeye devam ediyorum. YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 5