TUNUS İŞİ EL ELE LALELER PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

31 Ağustos 2019 0

Tunus işi ile el ele laleler bayan patik modeli yapımı Bugün sizlere tunus işi ile yapılmış olan çok şık bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Tunus işi el ele laleler patik modeli çeyizler içerisinde çok şık duracak olan bir model. Bu patiğin yapımını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğim. Yeni ve farklı patik modellerini sizlere YAZININ DEVAMI…..

3D TUĞLA DESENLİ ERKEK ATKI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

31 Ağustos 2019 0

Şiş örgüsü ile 3D tuğla desenli erkek atı modeli yapımı Çeyizlik el işlerine ve yazlık örgü işlerine biraz ara vererek bugün sizlere kış ayları için yapılabilecek çok şık ve gösterişli şiş örgüsü erkek atkı modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu atkı modeli sizlerinde hoşuna gidecektir. Bugün sizlere kışa hazırlık YAZININ DEVAMI…..

HASIR KALP LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

29 Ağustos 2019 0

Çeyizler için şık ve gösterişli hasır kalp lif modeli yapımı Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Hasır kalp lif modeli çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan harika bir model. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Bugün görünce çok beğendiğim bir lif modelini sizlerle paylaşmak YAZININ DEVAMI…..

ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BİLEŞİK YAPRAKLAR BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

29 Ağustos 2019 0

Bayan yeleği için bileşik yapraklar örgü modeli örneği Bayanlar için yapılabilecek yelek modellerine sık sık yer veriyorum. Bugün yine şiş örgüsü ile yapılmış olan bileşik yapraklar bayan yelek modeli yapımını sizlere göstermek istedim. Bu yelek modeli yapımı için aşağıda yer alan videolu anlatımı takip edebilirsiniz. Yeni ve farklı bayan yelek modelleri buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 5