ODA TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

31 Ocak 2019 0

Tığ işi şık ve gösterişli oda takımı dantel modeli yapımı Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık bir oda takımı dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Modeli görür görmez ben çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Bu nedenle bu modelin yapımını sizlerle paylaşmak istedim ve detaylı yapım aşamasını gösteren bir de video sunacağım. Sizlerle sık sık YAZININ DEVAMI…..

SU DAMLASI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

30 Ocak 2019 0

Yeni tasarım su damlası lif yapımı Yeni bir lif modelini daha bugün sizlere göstermek istiyorum. Videolu anlatım ile detaylı yapım aşamasını vereceğim bu lif modeli tasarım bir lif modeli. Görüntüsü oldukça şık ve gösterişli olan bu su damlası lif modeli sizlerin de hoşuna gidecektir. Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yeni lif modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün YAZININ DEVAMI…..

SPOR HIRKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

26 Ocak 2019 0

Tığ işi spor hırka yapımı Daha önce sizlere farklı hırka modelleri göstermiştim. Bugünde yine yapımı çok basit olan tığ işi spor hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Yapımı oldukça basit olan bu hırka modelinin detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile size göstereceğim. Şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler için tığ ile yapılan örgü modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Tığ YAZININ DEVAMI…..

3 BOYUTLU YELPAZE TIĞ OYASI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

25 Ocak 2019 0

3 boyutlu oya modeli yapımı Yazma kenarına yapabileceğiniz çok şık bir oya modelini daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Görüntü itibari ile 3 boyutlu bir görünüme sahip olan bu yelpaze tığ oyası modeli çeyizler içerisindeki yazma kenarlarında çok şık duracaktır. Bu nedenle detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videoda verdiğim bu oya modeline mutlaka göz atmalısınız. Çeyiz hazırlıkları yapanlar YAZININ DEVAMI…..

1 2 3