ÇİÇEK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANALTIM

29 Aralık 2018 0

Çeyizler için şık ve gösterişli çiçek lif modeli yapımı Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim çiçek lif modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak, dikkatleri çekecek olan bir model. Ben bu lif modelini çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar mutlaka bu YAZININ DEVAMI…..

BEBEKLER İÇİN BULUT YELEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

28 Aralık 2018 0

Şiş örgüsü ile yapılan bulut yelek modeli yapımı Bugün sizlere hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapılabilecek çok şık bir bulut yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu yelek modeli çok şık ve gösterişli bir model. Bebekleri için hazırlık yapanlar veya yeni doğan bebeklere hediye etmek YAZININ DEVAMI…..

KIZ ÇOCUKLAR İÇİN ÇİLEK BERE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

12 Aralık 2018 0

İki şişle yapılan çilek bere modeli Kız çocukları için yapabileceğiniz çok şık bir bere modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Çilek bere modeli her yaştan bebek ve kız çocuklar için yapılabilecek bir model. Bu berenin yapımını detaylı anlatım olarak aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Kız çocuklar için yapılabilecek şiş örgüsü ve tığ örgüsü ile yapılmış olan YAZININ DEVAMI…..

TIĞ İŞİ PULLU ATKI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

11 Aralık 2018 0

Kolay tığ işi pullu atkı yapımı Bayanlar için çok şık bir atkı modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Tığ işi atkı modeli yapımı oldukça basit bir model. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlarda videodaki anlatımı takip ederek bu atkı modelini yapabilirler. Atkı yapımı için burada üç tane farklı ince ip kullanılmış. İplerin özellikleri birbirinden farklı. Renk YAZININ DEVAMI…..

1 2