TIĞ İŞİ SALAŞ HIRKA YAPIMI

30 Mart 2018 0

Basit tığ işi hırka modeli Bayanlar için çok şık bugünlerde yapıp bahar aylarında kullanabilecekleri güzel bir hırka modeli göstermek istiyorum. Tığ işi salaş hırka sadece birkaç gün içerisinde tamamlayıp bitirebileceğiniz güzel bir model. Tığ işi salaş hırka modeli hepimizin bildiği hanım dilendi bey beğendi modeli ile yapılıyor. Tığ ile örgü örmeyi bilen herkes bu hırkayı YAZININ DEVAMI…..

TIĞ İŞİ KOLAY PATİK YAPIMI

26 Mart 2018 0

Kolay patik modeli Tığ ile yapılacak basit bir patik modeli arayanlar mutlaka bu patik modeline göz atmalılar. Yapımı oldukça basit olan bu model yapım aşamasında yapılan küçük işlemeler ile oldukça gösterişli de bir model olmuş. Çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz bir patik modeli diyebilirim. Kolay patik modeli yapımı için burada pudra pembesi patik ipi kullanılmış. Tığ olarak YAZININ DEVAMI…..

YAZLIK HASIR ÇANTA YAPIMI

16 Mart 2018 0

Yaz için hasır çanta modeli Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından birisi hasır çantalardır. Hasır çantalar daha çok yazlıklarda, tatile gidildiğinde kullanılsa da aslında günlük yaşamda kombinleri tamamlamak için de kullanılabilir. Bugün size göstereceğim hasır çanta modeli de bu şekilde günlük yaşamda kullanılabilecek bir tasarım. Hasır çanta yapımı için kendir ip olarak adlandırılan veya jüd ip ve YAZININ DEVAMI…..

GÜLLÜ HAVLU KENARI DANTEL MODELİ YAPIMI

10 Mart 2018 0

Güllü havlu kenarı yapımı Havlu kenarları modelleri için sizlere sık sık yeni modeller sunmaya devam ediyorum. Bugün yine sizlere her aşaması detaylı olarak anlatılmış olan güzel bir güllü havlu kenarı modeli göstermek istiyorum. Güllü havlu kenarı modeli yapımı için Leylak marka 699 numara yeşil dantel ipi, pembe ip Çizmeli markası 601 numara, bunlar dışında beyaz YAZININ DEVAMI…..

1 2