KEÇEDEN YUVARLAK LAZIMLIK DİKMEK

9 Ağustos 2016 0

Keçeden yuvarlak lazımlık dikmek için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapımını öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmanın detaylı resimlerinden yararlanarak aynısını yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Satış amaçlı da yapıp para kazanabilirsiniz. Kolay YAZININ DEVAMI…..

GÜLLÜ KEÇE CÜZDAN MODELİ YAPMAK

8 Ağustos 2016 0

Güllü keçe cüzdan modeli yapmak isteyen olabilir diye paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma da tam olarak detaylar verilmemiş. Ancak bu tür keçe cüzdan modeli yapmak isteyen ev hanımlarına fikir olması amacıyla paylaşmak istedim. Böyle güzel keçe cüzdanların yapılışını daha önce de paylaşmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza YAZININ DEVAMI…..

KEÇEDEN FİL CÜZDAN YAPMAK

5 Ağustos 2016 0

Keçeden fil cüzdan yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı fil cüzdan çalışması ile sizde boş zamanlarınızı bu güzel çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz. Kolayca yapıp cüzdan veya oyuncak olarak da kullanacağınız bu güzel değişik keçe para cüzdan modelini satıp para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı keçe fil cüzdan çalışmasını kolayca yapabilmeniz için YAZININ DEVAMI…..

BOŞ TENEKE KUTUSUNDAN ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

5 Ağustos 2016 0

Boş teneke kutusundan çiçek saksısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı boş boya kutusundan çiçeklik yapma çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapıp keyifle evinizde balkonunuzda kullanabilirsiniz. Boş tenekeyi çiçek saksısı yapmak için değişik süs fikirleri düşünebilirsiniz. Anlatımlı boş boya kutu değerlendirme çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin. source YAZININ DEVAMI…..

1 2