BONCUKLU RENKLİ BİLEKLİK YAPMAK

31 Temmuz 2016 0

Boncuklu renkli bileklik yapmak için paylaştığım bu eğlenceli takı çalışmasını mutlaka sizde denemelisiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel eğlenceli çalışmayı sizde mutlaka yapmalısınız. Evde kolay takı yapmak isteyenler için daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştık. Bu yazımızın altındaki çalışmalar çok güzel. Onları da mutlaka değerlendirmelisiniz. Kolay gelsin. source YAZININ DEVAMI…..

AĞAÇ ŞEKLİNDE HEDİYE KUTU ŞABLONU

31 Temmuz 2016 0

Ağaç şeklinde hediye kutu şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde çıktı alıp yapabilirsiniz. Özel günlerde veya hediye verme durumlarında bu tür şablonlardan keyifle yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken çıktısını alıp, makas ile kestikten sonra birleştirmek. Aynısını yapabilmek için A3 kağıda çıktı almanızı öneririm. Şimdi sizleri bu güzel hediye paket şablonu ile baş YAZININ DEVAMI…..

KARTON HEDİYE PAKET ŞABLONU

31 Temmuz 2016 0

Karton hediye paket şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. A3 kağıda veya karton kağıdına çıktı alarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Şablonu çıktı aldıktan sonra makas ile şekli kesip, birleştirmeniz yeterli olacaktır. Özellikle Kur’an okutulduktan sonra dağıtılan şeker veya lokumları bu güzel şablonun içine yerleştirip sunabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın şablonunu düğün davetiye YAZININ DEVAMI…..

KAĞIT BARDAKTAN SÜS YAPMAK

31 Temmuz 2016 0

Kağıt bardaktan süs yapmak için paylaştığım bu değişik kendin yap çalışmasında ilginç bir süs çalışması yapılmış. Sizde evinizde kağıt bardakları atmak yerine onları bu tür süs çalışmalarında değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan kağıt bardak değerlendirme çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Plastik bardaktan süs yapmak veya değişik çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 20