KARTONDAN KUKLA KIZ YAPMAK

29 Mayıs 2016 0

Kartondan kukla kız yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz. Özellikle çocuk odalarına sarkaç süs olarak düşünebilirsiniz. Şablonu çıktı aldıktan sonra makas ile belirli yerlerinden kestikten sonra delikli kısımdan iple de bağlayabilirsiniz. dilerseniz yapıştırabilirsiniz. Sarkaç süs olarak kullanabileceğinizi düşünüyorum. Kartondan kukla yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onlar da hemen bu yazımın YAZININ DEVAMI…..

KARTONDAN KOLAY ÇANTA YAPMAK ŞABLONLU

29 Mayıs 2016 0

Kartondan kolay çanta yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda bulabilirsiniz. Anlatımlı şablonu sizde kumaş veya farklı malzemeleriniz de kullanabilirsiniz. Bu tür kolay çanta yapmak için şablonlar her zaman işimize yaramıştır. Daha önce de kardeş sitemiz makalepark.com üzerinde buna benzer birçok şablonları paylaşmıştım. Anlatımlı kolay çanta yapmak için şablonlardan yararlanarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Kısa sürede karton YAZININ DEVAMI…..

KARTON UÇAK ŞABLONU

29 Mayıs 2016 0

Karton uçak şablonu arayanlar için bulduğum güzel bir planör uçak maket şablonu sizlerle paylaşmak istiyorum. Kartondan yapabileceğiniz bu güzel uçak çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Kartondan uçak yapmak için daha önce de benzer çalışmaların maketlerinin şablonlarını paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay bir şekilde maket uçak çalışmasını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı takip ederek çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Hem YAZININ DEVAMI…..

KARTONDAN MODEL UÇAK MAKET ŞABLONU

29 Mayıs 2016 0

Kartondan model uçak maket şablonu arıyordum. Bu güzel çalışma ile karşılaştım. Sizde evde kartondan maket uçak yapmak istiyorsanız ve bu tür çalışmalar arıyorsanız, artık doğru yerdesiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ki anlatımlı şablonu kullanarak sizde çok güzel model uçak maketleri yapabilirsiniz. Daha farklı uçak maket örneklerini yine buldukça bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kartondan YAZININ DEVAMI…..

1 2 3 10